PROČ JSME JEDINEČNÍ?


restaurant-cutlery-circular-symbol-of-a-spoon-and-a-fork-in-a-circle
Nejtradičnější Čínská kuchyně v České republice
chef
Velký výběr ze spektra osmi čínských kuchyní
star
Často vaříme pro činskou elitu a celebrity
chair
Kapacita pro více než 250 zákazníků a 10 privátních salónů
diamond
Luxury interior environment, especially in salons

NÁŠ PŘÍBĚH


Zakladatel restaurace Peking se narodil ve Wenzhou - provincii Zhejiang. Před více než 20 lety, se rozhodl odcestovat do České republiky. Jakožto prezident Česko - Čínské asociace restauratérů, si šel za svým snem, přenést tradiční čínské jídlo a kulturu stolování do Evropy. V roce 1993 otevřel řestauraci Peking blízko stanice I.P. Pavlova.

Po několika letech se přestěhoval na Pankrác, když restaurace expandovala, aby mohla nabídnout více místa pro své hosty. Nyní je tou největší a nejprestižnější čínskou restauraci v ČR. Je známá nejen pro čínské turisty, nebo vládní, obchodní návštěvy z Číny, ale je také skvělou volbou pro Evropany, kteří chtějí poznaz Čínské jídlo a kulturu stolování.

V posledních letech, se stále většími obchodními a kulturními vztahy mezi našemi dvěma zeměmi, se restaurace Peking stala místem, kterou by lidé hledající tradiční pokrmy, měli navštívit. S cílem nabízet nejvíce originální čínskou kuchyni pro Evropany a pro Číňany žijící zde, zaměstnáváme rodilé Čínské kuchaře a také mistra přípravy Pekingské kachny v čele našeho týmu.

S láskou k našemu řemeslu, tradiční cestou ukázat umění kuchyně tvary, vůní, barvou, chutí. Můžete si dáte sečuánskou, shandong nebo kantónskou kuchyni a my Vám slibujeme, že nebudete litovat a Vaše chuťové pohárky se budou radovat.